ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zgłoś swój pomysł w konkursie INICJATYWA MŁODZIEŻOWA

26.09.2016
Fundacja Dobrych Działań w związku z realizacją projektu „Centrum Aktywności Młodzieży” dysponuje środkami na pokrycie realizacji 5 inicjatyw młodzieżowych w kwocie do 500 zł na każdą z nich. W związku z tym zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-20 lat do udziału w konkursie INICJATYWA MŁODZIEŻOWA.

W konkursie można zgłaszać pomysły działań o charakterze społecznym, m.in. działania na rzecz lokalnej społeczności, integrujące różne  grupy społeczne, dotykające kwestii praw człowieka, praw obywatelskich poruszające także sytuację zwierząt. Dodatkowo mogą to być wydarzenia kulturalne, sportowe, i edukacyjne otwarte dla szerszej społeczności.

Pomysły na inicjatywy, opisane na specjalnie przygotowanych  formularzach  można składać do do dnia 5 października 2016 r.  w Centrum Aktywności Młodzieży „Centrala” w Ząbkowicach Śl. ul. Proletariatczyków 1, w godzinach 15.00-17.00 lub w sekretariacie szkoły do której uczęszcza jeden z autorów pomysłu

Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 października 2016r.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Fundacją Dobrych Działań osobiście lub mailowo:  tel. 606333989, fddfundacja@gmail.com.

Pliki do pobrania:

inicjatywy-modziezy-regulamin.pdf
inicjatywy-modziezy-opis-pomysu-ii.doc 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.