ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zgłoś udział w Konkursie "Ząbkowickie Krzywe Wieże"

03.11.2016
Już po raz trzeci ogłaszamy konkurs o Doroczne Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich p.n. „Ząbkowickie Krzywe Wieże”. Jesteś mieszkańcem Gminy Ząbkowice Śląskie, prowadzisz działalność, bądź angażujesz się społecznie, osiągasz sukcesy, lub zrobiłeś coś ważnego i dobrego dla lokalnej społeczności? A może znasz taką osobę? Zgłoś udział w konkursie! Na uczestników do zdobycia czeka Doroczne Honorowe Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich „Ząbkowickie Krzywe Wieże” za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz osoby czynnie działające na rzecz naszej gminy do udziału w konkursie. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorstw, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie.

Nagroda za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe w tym roku będzie przyznawana w 9 kategoriach konkursowych, wyszczególnionych poniżej:

1)      „Przedsiębiorca Roku”

2)       „Produkt Regionalny Gminy Ząbkowice Śląskie/ Rękodzieło Artystyczne Gminy Ząbkowice Śląskie”

3)       „Nauczyciel na medal”

4)       „Senior Roku”

5)      „Ząbkowicki Artysta Roku”

6)       „Sportowiec Roku”

7)      „Wolontariusz Roku”

8)      „Aktywne Sołectwo Roku”

9)      „Ząbkowiczanin Roku”

Podziel się z innymi swoimi sukcesami, wiedzą i doświadczeniem, zgłoś siebie lub zgłoś kogoś kto na to zasługuje (osobę/grupę/przedsiębiorcę/organizację/instytucję) poprzez wypełnienie i dostarczenie załączonego formularza zgłoszeniowego do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim. Zgłoszenia można dokonać także pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie z dopiskiem na kopercie: Zgłoszenie do Konkursu „Ząbkowickie Krzywe Wieże” lub na adres e-mail: bwp@zabkowiceslaskie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: Zgłoszenie do Konkursu „Ząbkowickie Krzywe Wieże”.

Pobierz formularz zgłoszeniowy w wersji edytowalnej:
formularz-zgoszeniowy-krzywe-wieze-2016.doc

Zgłoszenia do konkursu należy złożyć do dnia 30.12.2016 r. do godziny 16:00

W sprawach organizacyjnych można kontaktować się z Panią Matyldą Ciepierską,  tel. (74) 8 165 346 lub osobiście w Biurze Wsparcia Przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Zarządzenie Nr 300/X/RP-MC-2016 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia  7 października 2016 w sprawie: ustalenia Regulaminu Konkursu o Doroczne Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich „Ząbkowickie Krzywe Wieże”

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.