ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zielona Gmina 2016 – startuje jesienna edycja

08.09.2016
Zapraszamy do jesiennej akcji Zielona Gmina wszystkich mieszkańców gminy, wspólnoty mieszkaniowe oraz instytucje. Korzyści z nasadzeń drzew to nie tylko piękniejsza i bardziej zielona okolica – drzewa pochłaniają także dwutlenek węgla, produkują tlen, absorbują zanieczyszczenia powietrza, maskują nieprzyjemne zapachy i chronią jakość zasobów wodnych. Akcję rozpoczynamy w piątek, 7 października 2016r. Wszystkie prace techniczne przeprowadzane będą we własnym zakresie mieszkańców, dlatego najlepiej zorganizować się w zespół lub grupę ochotników do zaprojektowania i wykonania nasadzeń.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie formularzy zgłoszeniowych pisemnie do 23 września 2016 roku, wg załączonego wzoru, uwzględniając miejsce i gatunek drzew/krzewów. Miejscem nasadzeń musi być działka będąca własnością gminy, położona w granicach administracyjnych Gminy Ząbkowice Śląskie.

Wyżej wymieniony formularz można dostarczyć osobiście, pocztą zwykłą lub za pośrednictwem Internetu na adres:

Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich

ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie,

Adres e-mail: urzad@zabkowiceslaskie.pl

Wzór formularza uprawniającego do wzięcia udziału w przedmiotowej akcji dostępny jest w Biurze Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Dodatkowych informacji w sprawie akcji „Zielona Gmina Ząbkowice Śląskie” udziela Anna  Majorczyk - pokój nr 31 (II piętro) w Urzędzie Miejskim lub pod nr tel. (74) 8-165-358,   e-mail: anna.majorczyk@zabkowiceslaskie.pl

formularz_zgoszeniowy.docx

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.