ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

ZLOT MOTOCYKLOWY - MOTOFRANKENSTEIN - 8-10 CZERWCA 2012

08.06.2012
IV Potworny Zlot Motocyklowy już w drugi i długi weekend czerwca! od 8 do 10 czerwca 2012 r. mieszkańców i przyjezdnych gości czeka moc wrażeń i atrakcji – szykują się trzy dni imprez i doskonałej zabawy.

Będzie widowiskowo i z pompą – na samą Paradę Motocyklową IV Potwornego Zlotu zapowiedziało się już kilkuset motocyklistów! W sobotę ząbkowicki rynek i ulice miasta zamienią się w scenę dla motocyklowego show - nie można tego przegapić!

Ale impreza rusza już w piątek 8 czerwca rano, jedną z atrakcji w tym dniu będzie mecz otwarcia EURO 2012 Polska – Grecja na największym telebimie w okolicy. Po południu aż do wieczora koncerty takich zespołów jak FAIRYTALESHOW, WYCHOWANI NA DŻEMIE, i gwiazda wieczoru SS-TOP.

W sobotę m. in. wycieczka motocyklowa uczestników zlotu  po Kotlinie Kłodzkiej, o godz. 14.00 widowiskowa parada oraz moc innych atrakcji, m. in.: pokazy ratownictwa, konkursy sprawnościowe, konkursy dla motocyklistów. Wieczorem bawimy się w rytmach THE COLONISTS, TRZY ĆWIERCI DO ŚMIERCI, CIRYAM, ACE COVER BAND  i EX BREAKOUT ! Nie zabraknie, tradycyjnie – parady potworów.

Niedziela to dzień w całości poświęcony dzieciom i młodzieży. W programie zabawy, gry i konkursy z nagrodami prowadzane przez maskotkę policji Komisarza Lwa oraz wychowawców Domu Dziecka Jutrzenka, pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego, pokazy ratownictwa medycznego, przejażdżki motocyklami, , pokazy i przejażdżki samochodami Samuraj Off-Road i Mercedes Off-Road, występy artystyczne i muzyka. Oficjalne zakończenie Zlotu około godziny 16-tej.

Serdecznie zapraszamy na PLANTY ZAMKOWE i UL. KRZYWĄ wszystkich motocyklistów, fanów motocykli i piłki nożnej oraz mieszkańców Ząbkowic Śląskich i okolic. Szczegóły na plakacie.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.