ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zmiana organizacji ruchu – od 1 czerwca 2016r. rusza przebudowa ulicy Żeromskiego.

30.05.2016
W związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 385 w obrębie miasta Ząbkowice Śląskie – odcinka nr 2 - ulicy Żeromskiego – firma STRABAG Infrastruktura Południe sp. z o.o. informuje, że od 1 czerwca 2016 r. zostanie wdrożona Tymczasowa Organizacja Ruchu w związku z rozpoczęciem robót budowlanych związanych z przebudową ulicy Żeromskiego.

Tymczasowa Organizacja Ruchu zakłada zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Żeromskiego na całej jej długości tj. od skrzyżowania z ulicą Wrocławską do skrzyżowania z ulicą Kusocińskiego.

Udostępniony zostanie dojazd tylko dla mieszkańców posesji  i firm przyległych do przebudowywanego odcinka drogi.

Za wszelkie utrudnienia związane z przebudową ulicy Żeromskiego serdecznie przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość wszystkich użytkowników drogi.

 

Poniżej poglądowa mapka:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.