ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zmiana terminu składania zgłoszeń zbiorników bezodpływowych!

28.07.2020
W związku z obowiązkiem prowadzenia przez Gminę Ząbkowice Śląskie elektronicznej ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków zwracamy się do właścicieli nieruchomości (mieszkańców, firmy) o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie do Urzędu Gminy Ząbkowice Śląskie w terminie do 31 sierpnia 2020 roku.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miejskim Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15 (Biuro Obsługi Interesanta, pokój nr 8 ), na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz u sołtysów.

Wypełnione druki można składać w następujący sposób:

  • do Urzędu Miejskiego ul. 1 Maja 15 57-200 Ząbkowice Śląskie osobiście (na Biurze Obsługi Interesanta, parter - pokój nr 8),  skrzynka przy wejściu do Urzędu Miejskiego,
  • pocztą;
  • elektronicznie w formie zeskanowanego zgłoszenia na adres e-mail: katarzyna.szady@zabkowiceslaskie.pl, lub za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (e-PUAP);
  • u sołtysów.

Wypełniając zgłoszenie należy podpisać umowę z firmą na opróżnianie zbiornika bezodpływowego / odbiór osadu z przydomowej oczyszczalni.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niezłożenia zgłoszeń przez mieszkańców pracownicy Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich będą kontrolować te nieruchomości.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.