ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy zwycięzców Konkursu „Twój Biznes – Twoja Szansa” edycji 2017!

26.09.2017
_Laureaci konkursu \
Gmina Ząbkowice Śląskie po raz drugi zrealizowała konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przedsięwzięcie miało na celu aktywizację i promocję przedsiębiorczości wśród uczniów. Prace prezentowały ciekawe i innowacyjne pomysły na własny biznes. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe – gratulujemy!

Zadaniem konkursowym było stworzenie biznesplanu. Komisja na posiedzeniu zamkniętym w dniu 29 sierpnia 2017 r. dokonała oceny prac konkursowych według następujących kryteriów: pomysł na produkt/usługę, oryginalność, niepowtarzalność, trafne założenia marketingowe, trwałość przedsięwzięcia, spójność biznesplanu. Z 20 zgłoszonych prac konkursowych pozytywną ocenę formalną uzyskało 9, które zakwalifikowały się do II etapu i zostały ocenione merytorycznie.

„Razem możemy wspierać dobre pomysły, kształtować przedsiębiorcze postawy wśród młodego pokolenia i zachęcać do prowadzenia działalności gospodarczej. Młodzież to nasza przyszłość – ufam, że wspólnie w nią inwestując, dajemy impuls do działania przyszłym mikro, małym i średnim firmom, które będą rozwijać nasz lokalny rynek pracy i usług” – mówił Burmistrz Marcin Orzeszek podczas uroczystego wręczania nagród.

Sponsorami nagród byli: Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich, Urząd Miejski
w Ząbkowicach Śląskich oraz Starostwo Powiatowe. W każdej z dwóch kategorii wiekowych laureaci otrzymali następujące nagrody:

I miejsce - Laptop Lenovo

II miejsce - tablet Lenovo

III miejsce - dysk przenośny Toshiba oraz bezprzewodowe słuchawki Pioneer. 

 

LAUREACI KONKURSU:

Szkoła Gimnazjalna:

III miejsce Paulina Badecka – za biznesplan „Hotel & Restauracja & Spa w Kluczowej”

II miejsce Julia Lupa - za biznesplan Ząbkowickie Centrum Rozrywki „Frankenstein”

I miejsce Witold Podraza – za biznesplan Bar z przekąskami „Przekąski u Frankensteina”

Szkoła Ponadgimnazjalna

III miejsce Agata Czyż – za biznesplan „Memories” – produkcja spotów, filmów, reklam

II miejsce Aleksandra Bielas za biznesplan „Centrum szkoleniowe” – udostępnianie sal szkoleniowych

I miejsce Amelia Smarżyk za biznes plan Siłownia „Olimpic Gym”

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.