ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę remontu Izby Pamiątek Regionalnych

31.05.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.:"Przebudowa instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem instalacji c.o. i kotłowni w budynku Izby Pamiątek w Ząbkowicach Śląskich" za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 4 złożona przez:

BIG LESZKO Przemysław Leszko
Jodłów 21
48-384 Otmuchów

Uzasadnienie wyboru:

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest cena wykonania przedmiotu zamówienia oraz okres gwarancji. W oparciu o powyższe kryteria oceny ofert, oferta złożóna przez BIG LESZKO Przemysław Leszko, Jodłów 21, 4-385 Otmuchów, jako oferta nieodrzucona, z największą liczbą przyznanych punktów uznana zostąła za najkorzystniejszą. 

Pełną treść zawiadomienia znajdą Państwo TUTAJ

zawiadomienie_o_wyborze_ipr.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.