ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę remontu ulicy Ogrodowej!

01.10.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną o wartości poniżej 5.000.000 euro pn.: „Przebudowa ulicy Ogrodowej w Ząbkowicach Śląskich” za najkorzystniejszą została uznana oferta nr 2 złożona przez:

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wysoka, ul. Lipowa 5a; 52-200 Wrocław

 

Uzasadnienie wyboru: 

Kryterium Oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny oraz kryterium okres gwarancji. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wysoka, ul. Lipowa 5a; 52-200 Wrocław, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich waznych ofert. 

Pełna treść ogłoszenia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.