ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zatańcz z nami... przedszkolakami

12.05.2016
267 przedszkolaków z Powiatu Ząbkowickiego zaprezentowało swoje umiejętności taneczne w VII Powiatowym Przeglądzie Tańca "Zatańcz z nami" w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

W tegorocznym przeglądzie udział wzięły dzieci z Przedszkoli Publicznych nr 1, nr 2, nr 4, nr 5 z Ząbkowic Śląskich, ze Szklar i Bobolic, Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2, w Zwróconej, w Stolcu, Niepublicznych Przedszkoli Kubuś Puchatek i Wesołe Safari, Przedszkola na Orlej Polanie w Ziębicach, Samorząodwego Przedszkola "Bajkowa Kraina" w Ciepłowodach, Niepublicznego Przedszkola "Kajtek" w Srebrnej Górze, Przedszkola Miejskiego nr 1 w Ziębicach oraz przedszkoli publicznych nr 1 z Kamieńca Ząbkowickiego i z Barda. 

Występy uświetnił również pokaza taneczny dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy wychowawcom za przygotowanie przedszkolaków do festiwalu! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.