ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zrób zdjęcie i pojedź do Brukseli!

11.07.2012
Wyjazd dla dwóch osób do Brukseli i nowoczesny sprzęt fotograficzny można wygrać w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie” organizowanym przez Komisję Europejską na jej Facebooku. Celem konkursu jest pokazanie i rozpropagowanie ciekawych projektów realizowanych ze środków unijnych.

 

Konkurs składa się z dwóch kategorii: ,,Mój projekt” i ,,Naoczny świadek”. Pierwsza skierowana jest do organizacji, które skorzystały z unijnych funduszy regionalnych (tj. z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności), w drugiej wystartować może każdy mieszkaniec Unii Europejskiej, którzy dostrzeże i przedstawi na zdjęciu dowolny projekt współfinansowany ze środków unijnych.

W obydwu kategoriach wybranych zostanie po dwóch zwycięzców: jeden wyłoniony zostanie w głosowaniu przez internautów, a drugi - przez specjalnie powołane jury.

Zdjęcia będę oceniane pod względem jakości, estetyki, kreatywności i znaczenia projektu dla polityki regionalnej UE.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą zrobić zdjęcie projektu, na którym widoczna będzie informacja o współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (np. projekt wraz z tablicą informacyjną lub flagą UE).

Do wygrania wysokiej jakości sprzęt fotograficzny oraz wyjazd dla dwóch osób do Brukseli!

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 sierpnia 2012 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo pod adresem:

https://www.facebook.com/EuropeanCommission

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.