ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zawody spławikowe – walka o tytuł mistrza do ostatnich minut

02.05.2017
Otwarcie sezonu wędkarskiego Koła PZW Ząbkowice Śląskie z adrenalinką. Tak w skrócie można podsumować pierwsze w tym roku Zawody Spławikowe o tytuł Mistrza Koła, które odbyły się w minioną niedzielę na zbiorniku Owiesno. 21 zawodników przez 5 godzin (dwie tury) rywalizowało o miano najlepszego w trzech kategoriach wiekowych. W dwóch walka o tytuł Mistrza trwała do ostatnich minut zawodów, a o zwycięstwie zdecydowała druga tura.

To pierwsze zawody wędkarskie w tym roku zorganizowane przez Koło w Ząbkowicach Śląskich. Kolejne już 14 maja (spinning Pilce), oraz 28 maja 2017 r. - Zawody z okazji Dnia Dziecka (spławikowo-gruntowe Owiesno). 

Wyniki końcowe zawodów - kategoria seniorzy:

1. Marcin Rembiasz

2. Krzysztof Kraciński

3. Michał Huć

4. Wojciech Rembiasz

5. Adam Rataj

6. Cyryl Chrobak

7. Marian Dulanowski

8. Wiesław Nieć

9. Józef Rembiasz

Wyniki końcowe zawodów - kategoria kadeci:

1. Jakub Dyrlaga

2. Oskar Rogóż i Błażej Marejczyk (egzekwo)

Wyniki końcowe zawodów - kategoria młodzież:

1. Mikołaj Hudy

Do kategorii junior do lat 20 oraz kategorii kobiet nikt się nie zgłosił.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.