ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Życzenia dla pracowników samorządowych

25.05.2012
Z okazji Dnia Samorządowca, wszystkim obecnym oraz byłym pracownikom samorządowym, radnym, pracownikom jednostek organizacyjnych składam najserdeczniejsze życzenia.

27 maja obchodzimy 22-gą rocznicę powstania samorządu terytorialnego w Polsce i pierwszych wyborów do samorządowej gminy. Życzę Wam, Drodzy Państwo, wytrwałości, uporu, energii i pomysłów potrzebnych w pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców. Aby realizacja zadań przebiegała pomyślnie, a każdy dzień w trudnej i odpowiedzialnej pracy samorządowej obfity był w sukcesy.

Dziękuję za wspólną pracę na rzecz rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie. Przyjmijcie Państwo moje wyrazy uznania za trud i wkład włożony w  budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

                                                     Marcin Orzeszek                                                                                                                             Burmistrz Ząbkowic Śląskich                       

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.