ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dnia 2 marca 2018 r. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się III Gala Sukcesów. Uczniowie klas IV, V, VI i VII prezentowali swoje talenty w różnych dziedzinach.

Na początku gali utwór muzyczny na pianinie zagrał uczeń klasy VIIa – Jakub Kuzakowski. Następnie swoje talenty wokalne zaprezentowały dziewczyny z klasy V i VII – Julia Krawczyk i Olga Jałowiecka. Po każdym występie Dyrektor Andrzej Popławski wręczał nagrody za uczestnictwo w konkursach w różnych kategoriach (m.in. matematycznych, recytatorskich, przyrodniczych, plastycznych, muzycznych itp.). W trakcie gali uczniowie nie tylko śpiewali, ale również recytowali wiersze, tańczyli, a uczennica klasy VIIb – Sara Krekora – zaprezentowała piękny pokaz gimnastyki artystycznej. Na koniec nagrodzono uczniów z najwyższymi średnimi ocen i wzorowym zachowaniem. Statuetki wręczył gość specjalny gali – wiceburmistrz Ewa Figzał.

Gala sukcesów to wspaniałe wydarzenie w naszej szkole, pozwala uczniom na pokazanie swoich talentów, prezentację sukcesów w nauce, a rodzicom i wychowawcom sprawia radość i pozwala poczuć się dumnym z dzieci.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.