ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony
DSCN0531
14 marca w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Dzień Otwarty. Nasze progi przekroczyły przedszkolaki prawie wszystkich ząbkowickich przedszkoli. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Małpia szkoła”. W dalszej części programu artystycznego zaprezentowały się nasze szkolne talenty wokalne i recytatorskie.

Następnie przedszkolaki zostały oprowadzone po szkole przez siódmoklasistów. Obejrzały sale lekcyjne, a także wzięły udział w quizie przygotowanym przez samorząd szkolny – musiały się zmierzyć z pytaniami z zakresu m.in. literatury, matematyki i przyrody. Na pamiątkę otrzymały ślicznie ozdobione wielkanocne jajeczka.

Po południu szkoła otworzyła swoje podwoje dla rodziców. Mogli oni obejrzeć prawie każdy zakamarek naszej szkoły – sale lekcyjne, pracownię komputerową i gimnastyczną, szatnie itp. Nauczyciele oraz dyrekcja cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wszelkie wątpliwości.

Przybyłym Przedszkolakom oraz ich Rodzicom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że wielu z Was zawita do nas we wrześniu – już jako nasi uczniowie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.