ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony
DSCN0031
Dnia 12.10.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich odbył się apel z okazji pasowania pierwszaków na uczniów.

Uroczystość rozpoczęto o godzinie 9:00 od przywitania przybyłych  gości: pana burmistrza Marcina Orzeszka, rodziców, pana dyrektora Andrzeja Popławskiego oraz pracowników i uczniów szkoły. Następnie pierwszoklasiści pięknie przedstawili swój program artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję.

Po występie klasa pierwsza złożyła ślubowanie, a Pan Burmistrz oraz Pan Dyrektor przystąpili do pasowania na uczniów. Po wykonaniu pamiątkowych fotografii i rozdaniu drobnych upominków, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią - Panią Urszulą Przygodzką-Pancerz udali się do klasy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że pierwszaki na długo zapamiętają ten dzień.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.