ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony
DSCN0127
Dnia 13 października, klasy 1-7 zebrały się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć apel przygotowany przez klasy 4. Uroczystość odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Apel rozpoczęły werble, a następnie wkroczył poczet sztandarowy. Program artystyczny zaczął się piosenką wykonaną przez Roksanę Pawłowską.  Następnie uczniowie recytowali wiersze, opowiadali dowcipy, humory z zeszytów szkolnych i wspominali śmieszne sytuacje, do jakich nie raz dochodzi na lekcjach. Śpiewali także piosenki dedykowane nauczycielom i wychowawcom.

Po występie nadszedł czas na przemówienie Dyrektora Andrzeja Popławskiego, który ogłosił, że tegoroczną Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Marlena Barylak. Pan Dyrektor wręczył także Nagrody Dyrektora dla zasłużonych nauczycieli, a na koniec podziękował wszystkim za współpracę i wkład, jaki wnoszą w swoją pracę. Zaprosił też emerytowanych nauczycieli na poczęstunek, przy którym mogliby powspominać czasy, gdy zasiadali za biurkiem, swoich uczniów  i wychowanków.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.