ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

 

Projekt ma na celu działania prozdrowotne, zmierzające w kierunku profilaktyki chorób układu ruchu wśród najmłodszych dzieci. Działania edukacyjne będą motywowały uczniów do prawidłowego i zdrowego trybu życia, jak również zwracały uwagę dzieciom, rodzicom i nauczycielom na problem przeciążonych plecaków. 

W ramach projektu w każdej klasie uczniowie poznają "10 zasad zdrowego kręgosłupa", nauczą się jak zachować prawidłową postawę poruszając się i siedząc w ławce szkolnej.   Będą również wykonywać ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Dowiedzą się jak właściwie pakować własne plecaki.  Na podstawie słuchowiska "Lekki Tornister i Zielona Kropeczka" rozwiążą zadania w kolorowych broszurkach, nauczą się również "Piosenki                     o Lekkim Tornistrze".

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.