ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wykaz Pracowników Wydziału Infrastruktury i Gospodarki Przestrzennej

Kierownik Wydziału

Jarosław Trześniak

(74) 8-165-330

jaroslaw.trzesniak@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. ochrony środowiska

Anna Majorczyk

(74) 8-165-358

anna.majorczyk@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. ochrony środowiska

Katarzyna Szady

(74) 8-165-364

katarzyna.szady@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. dróg i mostów

Monika Ambicka

(74) 8-165-315

monika.ambicka@zabkowiceslaskie.pl


Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej

Anna Serżysko

(74) 8-165-354

anna.serzysko@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. infrastruktury technicznej

Justyna Obrał

(74) 8-165-367

justyna.kijak@zabkowiceslaskie.pl


Główny Specjalista ds. budownictwa i inwestycji

Aneta Potok

(74) 8 -165 -318

aneta.potok@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. budownictwa i inwestycji

Maciej Brandys

(74) 8-165-321

maciej.brandys@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. budownictwa i inwestycji

Jakub Ptasiński

(74) 8-165-354

jakub.ptasinski@zabkowiceslaskie.pl


Referent ds. ochrony środowiska i odpadow

Magdalena Siewruk

(74)8-165-358

magdalena.siewruk@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.