ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wniosek w sprawie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

Gmina Ząbkowice Śląskie
W związku z przystąpieniem do zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Ząbkowice Śląskie Uchwała Nr VI/19/2010 Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich z dnia 2 czerwca 2010 r.

wszystkich zainteresowanych zapraszam do składania wniosków z propozycją zmiany przeznaczenia terenu objętego komunikatem.

Wnioski należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Wniosek powinien zawierać: imię i nazwisko, nazwę i adres wnioskodawcy, oznaczenie nieruchomości której dotyczy zmiana, propozycję zmiany przeznaczenia.

Wzór wniosku możliwy jest do pobrania w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, Biurze Obsługi Interesanta (parter), ze strony bip: http://bip.zabkowiceslaski.pl/ oraz strony Urzędy Miejskiego (poniżej).

Wnioski można składać także drogą elektroniczną (przez platformę ePUAP) lub w Biurze Obsługi Interesanta na parterze Urzędu Miejskiego. 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.