ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Matki w Słonecznym Parku Wodnym

26.05.2023, 19:00 - 26.05.2023, 22:00

 

Dzień Matki podobno po raz pierwszy w Polsce świętowano 26 maja 1914 r. w Krakowie.

Choć w tym dniu święto obchodzone jest tylko w Polsce, to Dzień Matki jest świętem kosmopolitycznym, bowiem doświadczenie macierzyństwa nie zna granic przestrzennych, ani czasowych.

Dzień Matki, to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość.

Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia w Słonecznym Parku Wodnym oraz w strefie Saunarium & Spa o powierzchni 250m2. Nasi Saunamistrzowie zadbają o to, aby każda Mama poczuła się wyjątkowo [❤] W tym roku Dzień Matki możecie zacząć świętować już w czwartek, ponieważ wtedy odbywają się seanse saunowe w ramach Kobiecych Czwartków.

Godziny rytuałów czwartkowych dla kobiet:
19:15, 20:00, 20:45 - prowadzi Asia
Godziny rytuałów piątkowych open:
19:00, 20:00, 21:00 - prowadzi Ania

Oferujemy także zakup karnetów, do których dodajemy pamiątkowe etui - idealne na prezent. Karnety dostępne są w sprzedaży online.

www.basenzabkowice.pl
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.