ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

LI Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

29.10.2021, 08:15 - 29.10.2021, 10:15

LI Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VIII kadencji odbędzie się dnia 29 października 2021 roku o godzinie 8:15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, przy ul. 1 Maja 15.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w istniejącym Towarzystwie Budownictwa Społecznego Ząbkowice Śl. Sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich ul. Jasna 44. (projekt nr 1)

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy Ząbkowice Śląskie na 2021 rok. (projekt nr 2)

6. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającego uchwałę Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich w sprawie zaciągnięcia pożyczki długoterminowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację zadania obejmującego wymianę źródeł ciepła w ramach Programu "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”. (projekt nr 3)

7. Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.