ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Karta Seniora

ZĄBKOWICKA KARTA SENIORA
program pomocowy dla osób starszych, powyżej 65 roku życia

Program ma za zadanie wspomóc funkcjonowanie osób starszych poprzez umożliwienie im lepszego dostępu do dóbr kultury, obiektów sportowych oraz różnego rodzaju usług.

Program „Ząbkowicka Karta Seniora” nie zawiera klasycznej formy wsparcia materialnego seniorów, ale przewiduje inne elementy ułatwiające życie – mianowicie -  zniżki i ulgi na produkty oraz usługi, szczególnie ważne dla osób w tym wieku, tj. aktywność kulturalną  i sportową oraz wypełnienie wolnego czasu. Działania te mają na celu poprawę jakości życia oraz aktywizację osób starszych. Razem możemy zapewnić mieszkańcom, którzy ukończyli 65 lat, odpowiednie warunki do codziennego funkcjonowania.

Zapraszam do czynnego włączenia się w realizację programów – obecnie w wielu polskich miastach funkcjonują podobne inicjatywy. Ufam, że Państwa wsparcie i udział w przedsięwzięciach przyniosą korzyści zarówno Wam – Przedsiębiorcom, jak i zainteresowanym mieszkańcom Gminy Ząbkowice Śląskie.

Proszę o zgłaszanie deklaracji przystąpienia do programów oraz propozycji zakresu swojego udziału na adres mailowy opszabk@poczta.onet.pl, telefonicznie pod nr (74) 815 38 54 lub bezpośrednio w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich Osiedle XX-lecia 52

Z poważaniem
Marcin Orzeszek
Burmistrz Ząbkowic Śląskich

zarzadzenie-w-sprawie-wzoru-wniosku-karty-i-logo-programu-zabkowicka-karta-seniora.pdf
wzor-karty-i-logo-zabkowicka-karta-seniora.pdf
wniosek-o-wydanie-zabkowickiej-karty-seniora.pdf
uchwaa-w-sprawie-programu-zabkowicka-karta-seniora.pdf
formularz-akcesyjny-do-programu-zabkowicka-karta-seniora.pdf


 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.