ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Punkt Szczepień Powszechnych w Ząbkowicach Śląskich czynny w soboty - nowy kwestionariusz

Punkt Szczepień w Ząbkowicach Śląskich działa w soboty od godz. 8:00 do 16:00 przy ul. Kusocińskiego 17 w Ząbkowicach Śląskich (hala namiotowa na boisku Orlik).

Chętni mogą się rejestrować w następujący sposób:

  • zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeśli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

  • zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

Poprzez e-rejestrację możesz zarejestrować się na dwa sposoby – za pomocą Profilu Zaufanego (to pełna rejestracja) i bez użycia Profilu Zaufanego (to szybka ścieżka).

  • wyślij SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie

Wysyłając SMS pod jeden z wyżej wskazanych numerów połączysz się z systemem, który pokieruje Cię krok po kroku. Najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego.

  • zadzwoń pod numer telefonu 536 092 554

(Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o.)

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdują się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Zgłaszając się do powszechnego punktu szczepień pacjent powinien mieć ze sobą WYPEŁNIONY Kwestionariusz do wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw Covid-19. 

Odpowiedź TAK na którekolwiek z pytań 2-8 dotyczących stanu zdrowia jest wskazaniem do przeprowadzenia kwalifikacji przez lekarza - w takim przypadku pacjent powinien się skierować do populacyjnych punktów szczepień działających w ramach przychodni, w którym kwalifikacja do szczepienia będzie wykonana przez lekarza. 

Informujemy, że skierowania generowane są automatycznie.

Informacji o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 oraz o transporcie na szczepienia udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich pod numerami telefonów: 74 8 165 310, 74 8 165 302, 74 8165 363.

ZMIANY OBOWIĄZUJĄCE OD 17 MAJA 2021:

  • od 17.05. nastąpiły zmiany w Narodowym Programie Szczepień,  ozdrowieńcy, są poddawani szczepieniu ochronnemu przeciw COVID-19 w terminie nie wcześniejszym niż 30 dni od daty uzyskania pozytywnego wyniku, (do 17.05. było 90 dni) w związku z tym obowiązuje nowy kwestionariusz, który teraz pacjenci powinni wypełniać;
  • od 17.05. mogą na szczepienie rejestrować się 16 i 17 latkowie, po uprzednim wypełnieniu kwestionariusza podpisanego przez opiekuna prawnego.

KWESTIONARIUSZE DO POBRANIA ZNAJDUJĄ SIĘ PO PRAWEJ STRONIE NA GÓRZE STRONY ("ZAŁĄCZONE DOKUMENTY").

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.