ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozstrzygnięcie konkursu w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2021 r. / 30.08.2021 r.

Na podstawie ogłoszenia nr 3/EKS/2021 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 20 lipca 202a r. informujemy, że w dniu 30.08.2021 r. został rozstrzygnięty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2021 r. Informacja w załączeniu.

Ogłoszenie o złożeniu oferty oraz o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn."Utrzymanie, leczenie, zabiegi kastracji/sterylizacji psów i kotów będących objętych opieką TOZ Ząbkowice Śląskie" Konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w ustawie o działalności pożytku publicznego

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.