ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2020 rok - zakres: Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym/19.08.2020 r.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2020 rok - zakres: Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 688.) o opublikowaniu Ogłoszenia Nr 2/EKS/2020 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 19 sierpnia  2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2020 rok.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.