ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2023 rok - zakres: wspieranie i upowszechnienie kultury fizycznej i sportu oraz wspieranie i upowszechnianie kultury i sztuki / 23.11.2022 r.

Ogłoszenie Nr 9/EKS/2022 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 23 listopada 2022 r., w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie w zakresie: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz wspieranie i upowszechnianie kultury i sztuki

Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1327) o opublikowaniu Ogłoszenia Nr 9/EKS/2022 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 23 listopada 2022 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2021 rok.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.