ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn."„Pływam z Frankensteinem. Program nauki pływania dla dzieci i młodzieży w 2021r.”

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy  z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 ze zm.) na realizację zadania publicznego.  

W dniu 27 września 2021r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Ząbkowicki Klub Pływacki „Frankenstein”, ul. Okrężna 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie na realizację zadania publicznego pn. „Pływam z Frankensteinem. Program nauki pływania dla dzieci i młodzieży w 2021r.” Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: Urząd Miejski/Organizacje Pozarządowe/Małe zlecenia), na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego oraz na stronie internetowej www.zabkowiceslaskie.pl/Mieszkaniec/Realizacja zadań publicznych

Informujemy, że zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2020 r., poz.1057 ze zm.) w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.
Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego  na biurze obsługi interesanta, drogą elektroniczną na adres e-mailowy ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl oraz listownie na adres – Urząd Miejski ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie – w terminie do dnia 06.10.2021 r.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.