ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie otwartego konkursu na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie. /20.07.2021

Ogłoszenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie

Konkurs jest ogłoszony na podstawie art. 11 ust. 1 i 2, art. 13  ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 ) oraz Uchwały Nr XXXV/230/2020 Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich z dnia 29 października 2020 r. w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia ofert są organizacje pozarządowe, o których mowa w art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1057) oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ww. ustawy. Oddziały terenowe nieposiadające osobowości prawnej nie mogą samodzielnie ubiegać się o dotację. W takiej sytuacji mogą złożyć ofertę za pośrednictwem zarządu głównego lub oddziału posiadającego osobowość prawną, natomiast w ofercie powinien być wskazany oddział upoważniony do bezpośredniego wykonania zadania.

Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów oraz wsparcie realizacji zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie w formie dotacji na dofinansowanie realizacji w zakresie:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.