ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie promocji Gminy Ząbkowice Śląskie poprzez TURYSTYKĘ w kraju i za granicą / 2.05.2023

OGŁOSZENIE Nr 1/RP/2023 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 2 maja 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie.

Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. (Dz. U. z 2023 r., poz.571) o opublikowaniu Ogłoszenia Nr 1/RP/2023 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 2 maja 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie.

Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów oraz wsparcie realizacji zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie w formie dotacji na dofinansowanie realizacji w zakresie: promocji Gminy Ząbkowice Śląskie poprzez TURYSTYKĘ w kraju i za granicą.

Zadanie Nr 1: Organizacja i udział mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie w I Rajdzie Ząbkowice Śląskie – Vizmburk w Czechach, na realizację zadania przeznacza się dotację w kwocie – 6000 zł.

Zadanie Nr 2: Organizacja i udział w wyprawie do Rabki-Zdrój w celu zdobycia górskich szczytów: Lubmir, Turbacz, Mogielnica (szczyty wchodzące w Koronę Gór Polski) – na realizację zadania przeznacza się dotację w kwocie – 6000 zł.

Pełna treść ogłoszenia:

https://bip.zabkowiceslaskie.pl/artykul/191/7664/ogloszenie-burmistrza-zabkowic-slaskich-z-dnia-2-maja-2023r

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.