ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2024 rok - zakres: przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz kultury i sztuki

Ogłoszenie Nr 1/EKS/2024 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 25 stycznia 2024 r., w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie w zakresie: przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz kultury i sztuki.

Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 571) o opublikowaniu Ogłoszenia Nr 1/EKS/2024 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 25 stycznia 2024 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2024 rok.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.