ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2024 rok - zakres: przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym oraz ochrona zdrowia / 20.11.2023 r.

Ogłoszenie Nr 2/EKS/2023 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 20 listopada 2023 r., w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie w zakresie: Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz ochrony zdrowia.

Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1327) o opublikowaniu Ogłoszenia Nr 2/EKS/2023 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 20 listopada 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2024 rok

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.