ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

PUH "WIEŻOWIEC" E.J.M.T. LEŚNIAK SP. JAWNA

Przedmiotem działalności spółki jest transport towarowy (samochodowy), usługi rolnicze, sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych, nawozów, opału oraz środków ochrony roślin.

 

Brodziszów 52A

57-200 Ząbkowice Śl.

Tel: 74 - 8 - 154 - 491  ; 74 - 151 - 208

Fax: 74 - 8 - 154 - 491

j.lesniak@wiezowiec.com.pl

www.wiezowiec.com.pl

 

Firma wieżowiec istnieje na rynku od roku 1990. Przez ten okres staliśmy się firmą o stabilnej pozycji na lokalnym rynku powiatu ząbkowickiego. Od początku istnienia naszej firmy specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych. Równoległą gałęzią jest także handel nawozami sztucznymi. 

Posiadamy magazyny i place składowe które zapewniają ciągłość dostaw do naszych klientów. 
Dostawy towarów zakupionych w naszej firmie realizujemy nieodpłatnie swoim transportem HDS, którego górny pułap umożliwia jednorazowo załadunek około 1000 ton.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.