ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Quad Center to specjalista w branży pojazdów typu ATV. W naszej ofercie znajdują się pojazdy dla każdej grupy wiekowej. Od wersji mini (Quady, Crossy, Pocket Bike) dla najmłodszych, aż po pojazdy wyposażone w napęd 4x4, specjalnie dla dorosłych fanów motoryzacji. Na rynku pojazdów terenowych działamy od 2007 roku. Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem pojazdów marek Bashan, Shenke, Shineray, Benyco. Poza sprzedażą maszyn oferujemy również szeroki asortyment akcesoriów oraz części zamiennych.
Nasze towary można zamówić, oglądnąć oraz odebrać osobiście w naszym punkcie sprzedaży w Ząbkowicach Śląskich ul. JASNA 42. (Wylot na ZIĘBICE).

Nasza firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz w Sobotę w godzinach 10:00 – 16:00.

KONTAKT:

Tel(1): 791-766-290

Tel(2): 796-550-029

Tel(3): 692-633-628

e-mail: kontakt@kraftwele.pl

www.quadcenter.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/quadcenter.zabkowiceslaskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie działamy wirtualnie. Posiadamy magazyny oraz sklep.

W swojej ofercie posiadamy szereg profesjonalnych urządzeń klasy premium.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.