ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

The Frankie Contest 2015

12.05.2015
Blisko 40 deskorolkarzy z całej Polski wzięło udział w zawodach The Frankie Contest, pierwszych w tegorocznym Grand Prix Polski. Właśnie na ząbkowickim skateparku otworzony został oficjalnie tegoroczny sezon. W Ząbkowicach Śląskich wystąpili zawodnicy z Jedliny Zdroju, Głuszycy, Rzeszowa, Bielawy, Świdnika, Zielonej Góry, Czeladzi, Lublina, Targowicy, Wrocławia, Dusznik Zdroju, Dzierżoniowa, Jeleniej Góry, Szczecinka, Zakopanego, Krakowa, Kłodzka, Pawłowic i Brzegu. Skaterzy byli zachwyceni nowym ząbkowickim skateparkiem a także organizacją zawodów. Podziękowania należą się: stowarzyszeniu Frastal Skatebording, Bońkowi Falickiemu, Radkowi Malinowskiemu wraz z jego zespołem, Mariuszowi Pelikańskiemu z firmą Pelikan Team - bez których ogromnego zaangażowania i pasji tak udane zawody nie mogłyby się odbyć.

Zawodnicy mieli w pierwszej części zawodów po dwa, jednominutowe przejazdy. Najlepsza 10 rywalizowała w finale, również wyjeżdżając na park dwa razy po 1 minucie. Po zakończonych zawodach odbyły się również zawody BEST TRICK.

 

 

 

Końcowa klasyfikacja:

1. Bartek Górka

2. Jakub Różbicki

3. Kacper Jakóbczyk

4. Przemek Wardęga

5. Michał Zarzycki

6. Andrzej Podsiadło

7. Przemek Wipler

8. Jacek Ostaszewski

9. Mateusz Kowalski

10. Piotr Światowski

 

BEST TRICK: 

1. Kacper Jakóbczyk

2. Jakub Różbicki

3. Andrzej Podsiadło

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.