ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Już od 1 marca ruszają zapisy do przedszkoli w Gminie Ząbkowice Śląskie

20.02.2015
Od 1 marca 2015 roku w Gminie Ząbkowice Śląskie rozpoczyna się nabór do publicznych przedszkoli i żłobka. Dla przyszłych przedszkolaków przygotowano 783 miejsca w publicznych przedszkolach oraz dla najmłodszych pociech 54 miejsca w żłobku. Rekrutacja potrwa do 31 marca br.

W bogatej ofercie gminnych przedszkoli można również znaleźć grupy integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Ważne jest, że zarówno przedszkola, jak i oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych, funkcjonują w systemie od 5 do 12 godzin dziennie, w zależności od potrzeb i oczekiwań rodziców. Ponadto Gmina Ząbkowice Śląskie oferuje utrzymanie cen całodniowego wyżywienia dzieci na poziomie 5zł w placówkach, które funkcjonują powyżej 5 godzin. Jest to najniższy poziom opłat za wyżywienie w regionie.

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.