ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Park Miejski im. Sybiraków odebrany

31.07.2014
Szanowni Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie - w dniu wczorajszym, tj. 30 lipca 2014 r. Gmina Ząbkowice Śląskie ostatecznie odebrała zadanie pod nazwą „Rewitalizacja Parku Miejskiego im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich”. Jak można było zaobserwować zadanie zostało zakończone miesiąc temu – dokładnie 30 czerwca 2014 r. Do dnia 28 lipca trwały jeszcze poprawki robót, które komisja odbiorowa wytknęła wykonawcy podczas prac odbiorowych.

Komisja stwierdziła wystąpienie nieprawidłowości, które w głównej mierze dotyczą estetyki wykonanych prac. Przedmiotowe zadanie inwestycyjne zostało zrealizowane w całości - inwestycja ostatecznie w dniu 30 lipca br. została odebrana od wykonawcy. Z uwagi na nieodpowiednią estetykę prac, komisja odbiorowa obniżyła procentowo wynagrodzenie Wykonawcy robót w częściach, w których stwierdzono wystąpienie nieprawidłowości. Obecnie trwają prace związane z rozliczeniem budowy oraz zgłoszeniem jej do użytkowania.

 

Cieszymy się z możliwości korzystania z pięknego i bezpiecznego miejsca do spotkań, rozmów, odpoczynku oraz zabaw dzieci.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.