ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Podsumowanie budowy obwodnicy Ząbkowic Śląskich

23.03.2015
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei podsumowała projekt: budowa obejścia ulicy Kamienieckiej w mieście Ząbkowice Śląskie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 382. Na spotkaniu omówiono także plany inwestycyjne DSDiK na rok 2015. Oprócz przedstawicieli DSDiK z dyrektorem Leszkiem Loch na czele obecni byli także Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich, Starosta Ząbkowicki Roman Fester, Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk oraz Wójt Stoszowic Paweł Gancarz.

Marcin Orzeszek złożył również podziękowania za budowę tego odcinka na ręce dyrektora Locha, przypominając, że nic nie wyszłoby z budowy obwodnicy gdyby nie protesty i inicjatywa mieszkańców ul. Kamienieckiej w Ząbkowicach Śląskich, wspierana przez samorząd Gminy Ząbkowice Śląskie:

„ To głównie zasługa mieszkańców ul. Kamienieckiej w Ząbkowicach Śląskich. Dlatego dziękując za to, że Ząbkowice Śląskie mają obwodnicę, pamiętajmy o tych, bez których nie byłoby to możliwe. Choć przy jej budowie nie obyło się bez pewnych „obsunięć” czasowych i poprawek, to jednak ta droga jest sukcesem nie tylko samorządu Województwa Dolnośląskiego, ale przede wszystkim mieszkańców, którzy żywo interesowali się zarówno pracami na poziomie projektowania, jak i pracami budowlanymi”. – mówił burmistrz Marcin Orzeszek

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.