ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ponad 500 osób na Feriach z OSiR-em

04.03.2014
Ponad pół tysiąca młodych sportowców wzięło udział w feriach, które przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich. Przez dwa tygodnie zarówno zajęcia w Hali Słonecznej jak i zorganizowane wyjazdy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Chętnych do sportowych zajęć nie brakowało, a w nagrodę wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodycze na zakończenie okresu wolnego od nauki szkolnej.

Jak zwykle najbardziej obleganą dyscyplina sportową była piłka nożna. W dwóch, środowych  turniejach udział wzięło 171 osób! Nieco mniejszą lecz równie wysoką frekwencją cieszyła się siatkówka, a szczególnie turnieje w różnych kategoriach wiekowych. Ponad 200 młodych mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie wzięło również udział w wyjazdach na lodowisko do Świdnicy, a także na kryte pływalnie do Bielawy i Wrocławia.

OSiR Ząbkowice Śląskie każdego dnia ferii zachęcał do aktywnego udziału w różnych dyscyplinach sportowych i zajęciach rekreacyjnych. Dodatkowo dla dzieci i młodzieży uczącej się udostępniano stoły do tenisa stołowego, odbył się również turniej tenisa ziemnego. Na aktywne ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji przeznaczone zostało 5,5 tys. złotych z budżetu Gminy Ząbkowice Śląskie. W galerii zdjęcia z różnych zajęć „Ferie 2014 na sportowo”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.