ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rok Szkolny 2014/2015 rozpoczęty!

02.09.2014
Dzieci i młodzież w całej Polsce zainaugurowała nowy rok szkolny. Również i w naszej gminie rok szkolny rozpoczął się z nowymi nadziejami i wyzwaniami. W tym roku po raz pierwszy obowiązkowo do nauki w klasach pierwszych szkół podstawowych przystępują sześciolatki. Wiąże się to z koniecznością zmiany toku nauczania i odpowiedniego przygotowania klas. W Gminie Ząbkowice Śląskie szkoły przygotowały się do tego bardzo dobrze, a dzieci będą otoczone profesjonalną i troskliwą opieką nauczycieli i wychowawców.

Na uroczystym apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 1 burmistrz Marcin Orzeszek życzył młodzieży udanego  roku szkolnego i zawiązania wielu nowych przyjaźni. W Szkole Podstawowej nr 3, burmistrz  witając  serdecznie pierwszaków, rozpoczynających swoją przygodę z edukacją zwrócił się do rodziców, podkreślając że szkoła jest przygotowana na przyjęcie ich pociech i że nie muszą się martwić o swoje dzieci.


Wszystkim uczniom rozpoczynającym naukę w nowym roku szkolnym życzymy samych dobrych ocen i wzorowego zachowania a nauczycielom cierpliwości i wytrwałości, przypominając, że do wakacji pozostało już tylko 10 miesięcy! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.