ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Skateboardowe Grand Prix Polski 2015 w Ząbkowicach Śląskich – THE FRANKIE CONTEST

06.05.2015
Zapraszamy do Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina 9 maja br. na pierwsze eliminacje do Skateboardowego Grand Prix Polski 2015, które odbędą się na nowym skate parku przy ul. Kusocińskiego w Ząbkowicach Śląskich. Z całą pewnością najwyższa ranga zawodów i pula nagród przyciągnie najlepszych skaterów kraju. Będzie co podziwiać – wspaniałe popisy i akrobacje na deskorolce.

Skateboardowe Grand Prix Polski jest jednym z działań Stowarzyszenia Polska Asocjacja Skateboardingu, które ma na celu podniesienie standardów w polskiej deskorolce. Idea polega na przeprowadzeniu profesjonalnego cyklu imprez – mistrzostw Polski, których wynikiem będzie obiektywny ranking skaterów w kraju. Wszystkie zawody w cyklu są sędziowane jednolitym systemem, zgodnym ze standardami International Skateboarding Federation i World Cup of Skateboarding oraz organizowane według określonych wytycznych, jednakowych dla wszystkich organizatorów. Wyniki całego cyklu są sumowane, tworząc jasną klasyfikację polskich riderów – podobnie jak w wielu innych krajach, gdzie z powodzeniem narodowe rankingi funkcjonują od lat.

Dzięki udziale w Skateboardowym GP Polski, skaterzy mają większą szansę na zostanie dostrzeżonym i lepsze możliwości nawiązania profesjonalnej współpracy z dużymi deskorolkowymi firmami – zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Natomiast z perspektywy firm deskorolkowych, ranking zachęca do wspierania najlepszych skaterów.

Zapraszamy do zapisów i kibicowania zawodnikom.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.