ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony
Nasza Gmina jest jednym z ciekawszych miejsc na Dolnym Śląsku pod względem bogactwa historii, kultury i zabytków. Krzywa Wieża, Renesansowy Zamek czy Izba Pamiątek Regionalnych i „Śladami dr Frankensteina”, przyciągają rocznie tysiące turystów. Dodatkowo Ząbkowice Śląskie od wielu lat są organizatorem imprez skierowanych do szerokiej publiczności. Koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz wydarzenia sportowe połączone z licznymi atrakcjami dla dzieci wzbogacone o warsztaty i prelekcje, przyciągają nie tylko lokalną społeczność, ale także ludzi z całej Polski i zagranicy.

Pomoc sponsorska przy realizacji tak dużych przedsięwzięć jest niezbędna do realizacji wydarzeń oraz jest okazją do współtworzenia imprez tak ważnych dla wszystkich mieszkańców. Przede wszystkim jednak sponsoring może mieć wpływ na tworzenie oraz wzmocnienie wizerunku Państwa firmy, produktów i usług na rynku lokalnym oraz kreowanie i utrwalenie świadomości nazwy firmy, jej logo i marek.

Zachęcamy do zapoznania się z OFERTĄ SPONSORSKĄ przedstawiającą propozycję współpracy oraz gwarantowane świadczenia promocyjne na rzecz Sponsora. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły dotyczące innych metod reklamy. Mamy nadzieję, że oferowana forma współpracy może przyczynić się do osiągnięcia przez Państwa firmę odpowiednich celów marketingowych.

Z góry dziękujemy za przychylność i zainteresowanie naszą ofertą.


Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt telefoniczny:

Zbigniew Kukiełka  Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji, tel. 74 8 165 345
mail: zbigniew.kukielka@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.