ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Turniej jednodniowy w Cervenym Kostelcu w dniu 7 kwietnia 2019 r.

Dnia 7 kwietnia 2019 r. o godz. 7.00, 30- osobowa grupa siatkarzy z Ząbkowickiego Towarzystwa Sportowego wyjechała do Cervenego Kostelca na turniej siatkarski w ramach projektu pn.: ,,Sport i kultura bawią nas ‘’. W turnieju udział wzięło łącznie 150 dziewcząt i chłopców z Polski i z Czech.

Turniej siatkówki rozegrano w dwóch kategoriach:  ,,dwójek” i  ,,trójek ”.

W kategorii ,,dwójek” udział wzięło 18 zespołów .Siatkarki  z ZTS – u w kategorii ,,dwójek’’ Sandra Wenc  i Ola Włusek  okazały się najlepsze w całym  turnieju – zdobywając złoty medal. Dziewczęta nie przegrały żadnego meczu. Pozostałe najmłodsze siatkarki również spisały się bardzo dobrze zajmując znaczące miejsca.

W kategorii ,,trójek” na udział 24 zespołów z Polski i Czech młodzi siatkarze z ZTS-u wywalczyli 4 miejsce oraz wiele znaczących miejsc w pierwszej dziesiątce.

Grupa 30-osobowa była pod opieką dwóch trenerów i jednego opiekuna.

Wyjazd do Czech na turniej był wspaniałą okazją dla młodych siatkarzy na skonfrontowanie swoich umiejętności .

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.