ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

IV Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VIII kadencji

20.12.2018, 09:00 - 20.12.2018, 11:00

Posiedzenie IV Sesji Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VIII kadencji, które odbędzie się dnia 20 grudnia 2018 roku o godzinie 9: 00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15. 

Porządek posiedzenia:

1.         Otwarcie posiedzenia.

2.         Stwierdzenie prawomocności obrad.

3.         Przedstawienie porządku obrad.

4.         Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2019- 2036.

5.         Uchwała Budżetowa na 2019 rok

-           opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej.

6.         Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2018 rok.

7.         Podjęcie uchwały w  sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat, jak również trybu ich pobierania.

8.         Zapytania i interpelacje Radnych.

9.         Sprawy różne.

10.       Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.