ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o sprzedaży rozdrabniacza

31.05.2023
PWiK "Delfin" informuje o sprzedaży: Rozdrabniacza uniwersalnego TALEX Leopard RB1600.

Ogłoszenie o sprzedaży:

Rozdrabniacza uniwersalnego TALEX Leopard RB1600.

Minimalna cena wywoławcza to 22.000 zł netto.

Termin składania ofert określa się do 05 czerwca 2023 roku do godziny. 08:15 w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji “Delfin” Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich ul. Rzeczna 2 – sekretariat.

Dane dotyczące przedmiotu sprzedaży:

1. Przedmiotem sprzedaży jest Rozdrabniacz uniwersalny Talex Leopard RB1600 – kosiarka bijakowa.
Parametry:
– szerokość robocza: 1.6 m
– zawieszana
– przesuw boczny
– praca pod kątem w stosunku do podłoża od -45° do +90° stopni
– typ noży młotki
– liczba noży 24 szt.
– zapotrzebowanie mocy około 70 KM
– waga 813 kg
2. Zdjęcia maszyny stanowią załącznik do niniejszego ogłoszenia.
3. Możliwość dokonania oględzin po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 74 8 151 608 w godzinach od 8:00 do 14:00.
4. Warunkiem przystąpienia do licytacji jest złożenie w formie pisemnej, osobiście lub za pośrednictwem poczty oferty cenowej na zakup rozdrabniacza uniwersalnego TALEX Leopard RB1600, o której mowa wyżej w siedzibie Spółki ul. Rzeczna 2 w Ząbkowicach Śląskich do dnia 05 czerwca 2023 roku do godz. 8:15 w sposób następujący:
a) oferta winna zostać sporządzona wg załącznika nr 1 do ogłoszenia,
b) oferta winna być napisana w sposób czytelny oraz własnoręcznie podpisana przez oferenta,
c) oferta winna zostać złożona w zaklejonej, nieprzejrzystej kopercie opisanej: Oferta cenowa na zakup Rozdrabniacza uniwersalnego TALEX Leopard RB1600
5. Po rozstrzygnięciu zapytania osoba wyłoniona jako nabywca zobowiązana jest podpisać protokół z przeprowadzonej licytacji na podstawie którego dokonuje zapłaty oferowanej wartości.
6. Organizator zapytania ofertowego zastrzega sobie prawo do zakończenia postępowania bez wyłonienia nabywcy oraz bez konieczności podania przyczyny unieważnienia postępowania.
7. Z chwilą podpisania protokołu z przeprowadzonego zapytania ofertowego nabywca oświadcza, że uprzednio zaznajomił się ze stanem technicznym oraz faktycznym zbywanej przez Spółkę “Delfin” maszyny rolniczej i nie wnosi do niego uwag.
8. W oparciu o podpisany protokół oraz po dokonaniu przez nabywcę zapłaty zostanie sporządzona umowa kupna-sprzedaży w tym faktura VAT dotycząca nabycia rozdrabniacza.

 

www.pwikdelfin-zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.