ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa świetlicy wiejskiej w Olbrachcicach Wielkich - ogłoszenie o przetargu

06.02.2020
Gmina Ząbkowice Ślaskie ogłasza przetarg nieograniczony na realizację zadania publicznego pn.: "Przebudowa świetlicy wiejskiej w Olbrachcicach Wielkich".

Termin składania ofert: 25 lutego 2020 godz. 10:00

Miejsce składania ofert: Urząd Miejski Ząbkowice Śląskie ul.1 Maja 15, Biuro Obsługi Interesanta

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę budynku świetlicy wiejskiej w Olbrachcicach Wielkich. Główny Zakres prac polega na wymianie stropów oraz stolarki okiennej I piętra, wykonaniu prac elektrycznych oraz innych niezbędnych robót budowlanych. Szczegółowy zakres prac określony został w projekcie budowlanym w branży konstrukcyjno-budowlanej, projekcie budowlanym branży elektrycznej, w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w pomocniczych przedmiarach robót. 

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.