Obwieszczenie IF-AB.7820.10.2025.ES2 / 25.07.2025
Obwieszczenie o wydaniu postanowienia uzupełniającego decyzję udzielającą zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie drogi krajowej nr 8 na odcinku od km 66+520 do km 66+795 w m. Szklary, gm. Ząbkowice Śląskie, w zakresie budowy chodników, zatok autobusowych wraz z doświetleniem przejścia dla pieszych i odwodnieniem oraz przebudowie drogi krajowej nr 8 w zakresie budowy oświetlenia ulicznego.
Zobacz także
„Profilaktyka – podaj dalej” – rusza ogólnopolska kampania na rzecz zdrowia Polaków
04.09.2026
Aktualności
Stowarzyszenie Integracja oraz Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie z dotacjami na zadania publiczne
03.09.2026
Aktualności
Basen za 1 zł powraca! Specjalna oferta dla posiadaczy Ząbkowickiej Karty Mieszkańca
03.09.2026
Aktualności