Obwieszczenia Wojewody Dolnośląskiego
Obwieszczenie IF-AB.7840.2.22.2026.AKF / 25.08.2026
Obwieszczenie IF-PP.746.33.2025.BZK / 30.09.2025
Obwieszczenie IF-PP.7470.11.2025.OP /30.07.2025
Obwieszczenie IF-AB.7820.10.2025.ES2 / 25.07.2025
Obwieszczenie IF-PP.747.17.2025.OP / 22.07.2025
Obwieszczenie IF-PP.7470.10.2025.OP / 9.07.2025
Obwieszczenie IF-PP.7470.11.2025.OP/01.07.2025
Obwieszczenie IF-PP.7470.17.2025.OP / 30.06.2025
Obwieszczenie IF-PP.746.34.2024.BZK / 15.10.2024
Obwieszczenie IF-PP.747.107.2023.BZK / 29.02.2024 r.
Obwieszczenie IF-PP.747.107.2023.BZK/ 24.01.2024 r.
Obwieszczenie IF-PP.747.107.2023.BZK /28.12.2023 r.
Obwieszczenie IF-PP.747.100.2023.OP /28.12.2023 r.
Obwieszczenie IF-PP.747.100.2023.ESZ/ 1.12.2023 r.
Obwieszczenie IF-PP.747.95.2023.ESZ/ 23.11.2023 r.
Zobacz także
„Profilaktyka – podaj dalej” – rusza ogólnopolska kampania na rzecz zdrowia Polaków
04.09.2026
Aktualności
Stowarzyszenie Integracja oraz Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie z dotacjami na zadania publiczne
03.09.2026
Aktualności
Basen za 1 zł powraca! Specjalna oferta dla posiadaczy Ząbkowickiej Karty Mieszkańca
03.09.2026
Aktualności