Obwieszczenie IF-AB.7840.2.22.2026.AKF / 25.08.2026
Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego w spr. wszczęcia postępowania administracyjnego dot. zatwierdzenia projektu zagospodarowania terenu i projektu architektoniczno- budowlanego oraz udzielenia pozwolenia na budowę strategicznej inwestycji: „Rozbudowa rozdzielni 220 kV Ząbkowice dla przyłączenia nowych obiektów do FSE”.
Zobacz także
„Profilaktyka – podaj dalej” – rusza ogólnopolska kampania na rzecz zdrowia Polaków
04.09.2026
Aktualności
Stowarzyszenie Integracja oraz Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie z dotacjami na zadania publiczne
03.09.2026
Aktualności
Basen za 1 zł powraca! Specjalna oferta dla posiadaczy Ząbkowickiej Karty Mieszkańca
03.09.2026
Aktualności