Obwieszczenie IF-PP.7470.10.2025.OP / 9.07.2025
Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wygaszeniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej inwestycji w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego dla zadania: Przebudowa stacji ochrony katodowej SOK Brodziszów gazociągu relacji Ołtaszyn- Kudowa”
Zobacz także
„Profilaktyka – podaj dalej” – rusza ogólnopolska kampania na rzecz zdrowia Polaków
04.09.2026
Aktualności
Basen za 1 zł powraca! Specjalna oferta dla posiadaczy Ząbkowickiej Karty Mieszkańca
03.09.2026
Aktualności
Stowarzyszenie Integracja oraz Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie z dotacjami na zadania publiczne
03.09.2026
Aktualności